Oczekuj więcej. Zaufaj technologii GST.

Oczekuj więcej. Zaufaj technologii GST.

„Dla mnie ładunki ECHELON™ z technologią Gripping Surface (GST) to poczucie bezpieczeństwa, taki spokój ducha.” – Prof. David Nocca, chirurg bariatra

Video 1 of 2

Czy jesteś gotowy na optymalizację doboru ładunków?

Your download will begin automatically. If an error occurs, click here to download.

Przydatne linki

Operacje jelita grubego

Operacje jelita grubego

W naszych dążeniach do doskonalenia technik chirurgii jelita grubego koncentrujemy się na ograniczeniu ryzyka powikłań i związanych z tym kosztów. Dzięki połączeniu innowacji, edukacji i badań chcemy osiągnąć lepszą przewidywalność wyników leczenia.

Bariatria

Bariatria

Jesteśmy zaangażowani w budowanie przyszłości chirurgii w walce z chorobą otyłościową i chorobami metabolicznymi oraz w działania na rzecz podnoszenia standardów opieki dzięki badaniom i dowodom, najlepszej edukacji i szkoleniom, innowacyjnym produktom oraz lepszej dostępności leczenia. Razem przyczyniamy się do postępów w leczeniu chirurgicznym po to, żeby umożliwić pacjentom dłuższe, bardziej satysfakcjonujące życie.

Torakochirurgia

Torakochirurgia

Ethicon chce współpracować z torakochirurgami i wspólnie budować przyszłość torakochirurgii. Mamy nadzieję, że lepsze zrozumienie najpoważniejszych powikłań oraz inwestowanie w innowację i edukację, umożliwi osiąganie jak najlepszych wyników leczenia.